top o mnie

 

CZEŚĆ, JESTEM TOMEK

          Bardzo mi miło że tu trafiliście i zainteresowały Was moje fotografie. Dla mnie największym wyróżnieniem i tym co daje energię do dalszej pracy jest właśnie to że moje zdjęcia zdobywają Waszą uwagę, powoduja uśmiech na twarzy czy wzruszenie. Poniżej kilka słów o mnie.

KIM JESTEM?

          Mieszkam w Łodzi – to polska stolica filmu i fotografii, miasto pełne magicznych inspiracji. Mieszkam tu z moją żoną Agnieszką która jest moim krytykiem i zwolennikiem jednocześnie. Łączy nas piękne uczucie, oraz pasja do odkrywania niezwykłości jakie oferuje świat. Kochamy podróże, dają natchnienie i dystans do życia. Lubimy ciekawe smaki, lubimy gawędzić z ludźmi, lubimy poznawać ich zwyczaje, słuchać ich muzyki, tańczyć razem z nimi. Lubimy sprawdzać jak pachnie tam wiatr, jak mocno świeci słońce oraz kiedy idzie spać.

          Najważniejszą wartością jest dla mnie Miłość. Ona nadaje rytm w moim życiu, ona nadaje mu sens, skłania do poświęceń, daje radość i nadzieję. Miłość to najważniejsze co mam. Ona też stała się tematem moich fotografii.

JAK PRACUJĘ?

          Fotografuję ludzi w których jest Miłość! Podczas spaceru górskim szlakiem, wyjścia do ulubionej knajpy, podczas wyjątkowego dnia w którym uroczyście składacie przysięgę. Być fotografem ślubnym to dla mnie zaszczyt, jestem z Wami podczas ważnych chwil, chwytam z nich co najcenniejsze - emocje – łzy wzruszenia, wybuchy radości, zamykam je w fotografiach, zatrzymując wspomnienia na wiele lat. Oddaję Wam do dyspozycji moje umiejętności, doświadczenie, wiedzę, zaangażowanie i kreatywność.

          Kocham naturalnych, szczerych ludzi, spontaniczne emocje, radosne uśmiechy, pozytywne myślenie i optymizm jeśli czujesz że możemy wspólnie stworzyć piękne fotografie.

 

napisz do mnie!

Do zobaczenia!
Tomek