BLP 7524main

Drewniane Pudełko Na Zdjęcia

Drewniane pudełko na zdjęcia to bardzo stylowa forma przechowywania ukochanych chwil wydrukowanych na odbitkach. Pudełko pomieści nawet do 150 sztuk dużych odbitek o wymiarach do 15x23cm. 

 

Ten format dla odbitek jest wręcz idealny, fotografie są na tyle duże że można bez trudu dojrzeć wszystkie detale na zdjęciach ale też na tyle małe i zgrabne że komfort ich przeglądania w ręku jest wysoki.

 

BLP 7502

 

Obecnie mamy dostęp do nowych technologii wydruków i stosowany papier fotograficzny jest zdecydowanie bardziej odporny na zarysowania, zabrudzenia i uszkodzenia niż ten, na których drukowaliśmy odbitki wiele lat temu.

 

Co za tym idzie wyjęcie z pudełka zdjęć i przeglądanie ich bezpośrednio w dłoni nie powoduje absolutnie żadnych negatywnych skutków jakościowych na nowoczesnym papierze fotograficznym.

 

BLP 7518

BLP 7524

 

Zapewne sami przyznacie że oglądanie odbitek bezpośrednio w dłoni jest bardzo przyjemne, zdecydowanie bardziej niż oglądanie ich za folijką w albumie.

 

BLP 7556

BLP 7561

 

W pudełku pomieści się maksymalnie 150 sztuk fotografii. Jest to ilość optymalna i jednocześnie wystarczająca by zaprezentować ulubione zdjęcia z dnia ślubu, rekomenduję wybrać z dnia uroczystości ślubnej około 120 zdjęć oraz uzupełnić tą kolekcję kolejnymi 30 ulubinymi ujęciami z sesji plenerowej.

 

Przejrzenie takiej kolekcji to około 3 minuty powrotu do Waszych najcudowniejszych wspomnień.

 

BLP 7563

BLP 7574

 

Pudełko opcjonalnie może posiadać osobną przegrodę na pendrive a ten otrzymujecie ode mnie zawsze w standardzie. Pendrive też jest drewniany także idealnie pasuje do zestawu. W jednym miejscu możecie zatem przechowywać realne wydruki by przeglądać je w dłoni oraz zdjęcia w wersji elektronicznej do wyświetlenia np. na telewizorze.

 

Pokrywa pudełka jest grawerowana, będą tam Wasze imiona oraz data ślubu lub co tylko zechcecie. Grawer idealnie podkreśla nietuzinkowy charakter pudełka jak i nadaje indywidulaności.

 

BLP 7534

BLP 7541

 

Osobiście jestem wielkim fanem tego produktu i sam przechowuje swoje wspomnienia w takiej formie. Jest to niezwykle urokliwa forma przechowywania zdjęć, jednocześnie jest świetną pamiątką i potrafi skraść serce każdego kto weźmie takie pudełko w ręce.

 

BLP 7592